KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9018495
nr 901 8495
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), osignerad, motivet: 18x12
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 juni 2014
kl 19:29:43
1.000 kr
1.100 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn